הרצאות

בשנת 2006 כתבתי מחזה המבוסס על סיפור חיי. המחזה נקרא ״בין שני עולמות״ והציג בארץ ובגרמניה. נתבקשתי ללוות את ההצגות בשיחה אחרי וכך גיליתי את עולם ההרצאות. נפתחה לי דלת אל סוג תקשורת חדש עם הקהל שלי. הצטרפתי למרכז המרצים בניהולה של דליה הוכברג ובהמשך הפכתי למנחה ומלווה מרצים בתחילת דרכם. הסתבר שהקהל הרחב מאד מתעניין בנושא שפת גוף ורושם ראשוני ובתור מי שעסקה בכך כל חייה החיבור עם הקהל היה מיידי ומעשיר לשני הצדדים. אני מודה כל יום על הפלטפורמה המבורכת שנגלתה בדרכי.

ליצירת קשר

תודה רבה!
נהיה בקשר בקרוב :)
Oops! Something went wrong while submitting the form.

ההרצאות שלי

כל נושאי ההרצאה הם מודולריים ואפשר לשבץ חלקים מכל הרצאה בהרצאה אחת בהתאם לדרישות הלקוח. התוצאה היא שבכל הרצאה נחשף הקהל לאפשרויות הבחירה הגלומות בו עצמו ולכלים פשוטים לעבודה עצמית.

כי הגוף יודע...

שרה דרך כישורי המשחק תדגים כיצד נוצרת שפת הגוף שלנו בילדות, כיצד חוויות הילדות שלנו מייצרות את האופן בו אנחנו עומדים מדברים ומסתכלים. באמצעים פשוטים היא תדגים לנגד עינינו את האפשרות של כל אחד מאתנו לשינוי הרושם הראשוני אותו הוא יוצר.

בין שני עולמות

שרה בת להורים גרמנים שהתגיירו ועלו עם שלושת ילדיהם לארץ. בארץ המשפחה עברה מאורח חיים דתי אורתודוכסי בהדרגה עד לחילוניות. שרה מדברת על כל מרכיבי הזהות השונים דרך סיפורה האישי.

על החיים ועל המוות

לפני כשנה וחצי התגלתה מפרצת במוחי. בהרצאה אספר על חווית סף המוות שעברתי והתובנות שבאו בעקבותיה.

מה אנחנו מראים במודע או לא במודע
להורדה בחינם

דרך פירוק שפת הגוף,  ההכרת מרכיבי הסיפור והתבוננות במרכיבי הזהות שלנו נמצא דרך נוספת לטפל ברגעי המשבר בחיינו.