״כי הגוף יודע״

פעמים רבות הלכתי נואשת בין מדריכת הספורט, לפסיכולוגית, למדקרת, להומאופטית, לרופאת הנשים וכל שאר בעלי הסמכות על חיי עד שהגעתי להבנה שהתשובות לשאלות המהותיות בחיים נמצאות אצלי. הגוף שלי מספר לי איפה ולמה הוא יצא מאיזון ובמה השינוי לו הוא זקוק. אצלנו התשובות אם רק נלמד להקשיב.

דרך הגוף והדמויות השונות שהכלתי בגופי כשחקנית הבנתי כמה חשובה היא התקשורת בין אדם לאדם, כמה מהותי המפגש וכמה השפעה יש לשפת גופנו על כל שנייה ושנייה בחיינו. חקרתי כיצד חוויות הילדות שלנו מייצרות את האופן בו אנחנו עומדים, מדברים ומסתכלים.

בסופו של תהליך פתחתי שיטה המאפשרת לכל אחד מאתנו שינוי של הרושם הראשוני אותו הוא יוצר.  בעצם הבנתי איך להתחבר למדריך הפנימי.

ההבנה שכל חוויה שעברנו גם היא נחשבת ״רעה״ יכולה לעבור עיבוד ואינטגרציה ולההיפך לכוח מניע של חיינו. השאלה היא איך אני מנסחת לעצמי ולסביבה את אותה חוויה. כלומר כל חוויה, גם אם היא אינה חיובית לכשעצמה, יכולה לקבל פרשנות משמעותית וחשובה בחייך. אז בעצם זאת הבחירה ב״איך״ אנחנו עושים או מפרשים את הדברים. ב״איך״ אנחנו עושים את העבודה שלנו, ב״איך״ אנחנו עומדים, מדברים, מתנסחים, מסתכלים על העולם.  

על אפשרות הבחירה הזאת אני מדברת בספר דרך אספקטים שונים.

בספר זה אפרט את התהליך שעברתי דרך תחנות משמעותיות בחיי ובהמשך נלמד להביט בקיום שלנו מבחוץ: דרך פירוק שפת גוף, דרך בניית סיפור חיינו מחדש ודרך התבוננות במרכיבי הזהות שבאמצעותם בחרנו להגדיר את עצמנו. בעזרת כלים לבניית דמות נבחן את עצמנו מחדש ונגלה דרך נוספת, שאינה סותרת דרכים אחרות, לטפל ברגעי המשבר בחיינו.

ליצירת קשר

תודה רבה!
נהיה בקשר בקרוב :)
Oops! Something went wrong while submitting the form.

מה אנחנו מראים במודע או לא במודע
להורדה בחינם

דרך פירוק שפת הגוף,  ההכרת מרכיבי הסיפור והתבוננות במרכיבי הזהות שלנו נמצא דרך נוספת לטפל ברגעי המשבר בחיינו.